Sherwood Royal College
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
staff

Karakterpiac 29lnulru9wdgetxdzxha Lisbeth Karakterpiac Pmeidej8gqrf2x69abz John Karakterpiac Blake_Lively_Ava_3_by_PiinkFlower Trish
THANK YOU, BLYTHE!
wanted

Karakterpiac Nani11
Amelia ........
Edwinsowe-i lakos
30 éves
Russel menyasszonya


Karakterpiac Duveti10
Ethan Trinder
Edwinsowe-i lakos
19 éves
Emma bátyja vagy ...


Karakterpiac -tyler10
Ashton Sommerset
Edwinsowe-i lakos
20 éves
Jessica bátyja


Karakterpiac Avaada10
Nevil Wilson
Edwinsowe-i lakos
20-25 éves
Kendra mániákus
megszállottja


Karakterpiac Xwssqvxwqmfoiwm0453
Athony Robinson
Tölgy klub
19éves
Benjamin okoskodó
bátyja


Karakterpiac 33l6c58ow2t2r2eeajgb
Joseph Robinson
Rózsa klub
17 éves
Benjamin ikertestvére


Karakterpiac Ll24n7cmrxvmwaauxcti
Christian Robinson
15 éves
Benjamin öccse
Legutóbbi témák
» Elisabeth Looney
Karakterpiac Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 11:11 pm by Elisabeth Looney

» City of Bones ~ Csontváros
Karakterpiac Icon_minitimeKedd Dec. 17, 2013 10:51 pm by Vendég

» Theoriginalsfrpg
Karakterpiac Icon_minitimePént. Nov. 08, 2013 4:55 pm by Vendég

» Bloodlust In Dallas
Karakterpiac Icon_minitimeCsüt. Okt. 03, 2013 2:33 pm by Vendég

» Warm Bodies
Karakterpiac Icon_minitimePént. Aug. 16, 2013 11:17 am by Vendég

» Amelia Mendez
Karakterpiac Icon_minitimeVas. Ápr. 14, 2013 8:39 pm by Amelia Mendez

» Daily Diaries ~ Vámpírnaplók
Karakterpiac Icon_minitimeVas. Ápr. 07, 2013 12:31 pm by Vendég

» Watson lovasfarm és Akadémia
Karakterpiac Icon_minitimeHétf. Márc. 11, 2013 12:54 pm by Vendég

» Enjoy The Hunt
Karakterpiac Icon_minitimeSzomb. Jan. 12, 2013 6:08 pm by Vendég

Top posting users this month
No user

Megosztás
 

 Karakterpiac

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
szia, az én nevem

Admin

Admin

Admin

Karakterpiac Empty
TémanyitásTárgy: Karakterpiac   Karakterpiac Icon_minitimeVas. Júl. 15, 2012 8:45 pm

Hiányzik egy rokon, szerető, vagy ex, esetleg a családod egy tagja, vagy egy ellenség, támogató? Ha igen a válasz a kérdésre, akkor add fel hirdetésedet, és talán valaki megalkotja neked a karakteret.

Kód:
[b]Neve:[/b]
[b][b]Csoportja:[/b]
Kora:[/b]
[b]Avatar alany:[/b]
[b]Információk:[/b]
Vissza az elejére Go down
http://sherwoodcolege.forumc.net
szia, az én nevem

Jefferson Bright

Jefferson Bright

Tölgy Klub t.
Tölgy Klub t.

Karakterpiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterpiac   Karakterpiac Icon_minitimeVas. Júl. 22, 2012 6:38 pm

M E G T A L Á L T A M ! Smile
Karakterpiac 2igegxu_www.kepfeltoltes.hu_ Karakterpiac 1108201144221317548616899_www.kepfeltoltes.hu_

Neve: Violet _______ (szabadon választott vezetéknév)
Csoportja: Tulipán klub
Kora: 17-18
Avatar alany: Lyndsy Fonseca
Információk: Violet-et másodikban ismertem meg, amikor a londoni iskolámból ide, a Sherwood-ba jöttem, ugyanis elköltöztünk. Violet a szöges ellentétem: szeleburdi, beszédes, életvidám, mindenkivel jóban van és azt hiszem, amolyan sulikirálynőként is működik. Nos, ebbe a lányba szerettem én bele más az első évben és mindössze egy hónapomba került, míg összejöttünk. Körülbelül egy évig voltunk együtt, mert megcsalt. Nem is egy sráccal. Összetörtem, rájöttem, hogy az egyetlen gyenge pontom volt, most viszont már csak szánalmat érzek iránta. Bármennyire is szeretné, ha újra egymásra találnánk, ez soha nem fog bekövetkezni, ha rajtam múlik.


A hozzászólást Jefferson Bright összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Júl. 23, 2012 3:38 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
szia, az én nevem

Russel Carter

Russel Carter

Kémia tanár
Kémia tanár

Karakterpiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterpiac   Karakterpiac Icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 11:31 am

Neve: Amelia ________________ (Bármi)
Csoportja: Edwinsowe-i lakos
Kora: 30
Avatar alany: Bárki, lehetőleg csinos nő, korban kb. passzoló)
Információk:
Russel menyasszonya, biológus végzettségű, biokémiával foglalkozó pörgős nő. Haragszik Russelre, amiért többször elhalasztották az esküvőt, de ennek ellenére teljes szívéből szereti. (A többit rátok bízom)
Vissza az elejére Go down
szia, az én nevem

Vendég



Vendég

Karakterpiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterpiac   Karakterpiac Icon_minitimeVas. Júl. 29, 2012 11:38 pm




Bátyámat/szerelmemet keresem

Neve: Ethan Trinder
Csoportja: Edwinstowe - i lakosok
Kora: 19
Avatar alany: Francisco Lachowski
Információk: A bátyám vagy... vagyis, több, jóval több. Te a mindenem vagy, az utolsó mentsváram, a szerelmem, a támaszom, a születendő gyermekem apja... Mindig megvédtél, sosem engedted, hogy bántsanak, mindig ott voltál ha sírtam, mikor kis gyermek voltam öledbe vettél és elringattál mikor álmomban szörnyek kergettek, melletted megnyugodtam, tudtam, hogy veled biztonságban vagyok.
Emlékszel az első csókunkra? Te elhátráltál, nem tetted meg mert azt hitted bántanál, azonban én ajkaid után kaptam...
De te mégis azt hitted bántasz, ezért mentél el ugye? Féltettél, mert ha ez kitudódik nagy bajba keveredünk, De tudod, csak még több bajt okoztál, fájdalmat, egy hatalmas űrt ami beszippantott. Most lenne rád a legjobban szükségem! Azt akarom, hogy fogd a kezem, most védj meg! Nem később, most kellesz! Hát nem hallod, hogy érted sírok éjszakákon át, nem vagy itt mikor a legjobban kellenél, elhagytál... és őt is.

De most azt mondtad Ev-nek vissza jössz... hogy meglátogatsz minket mert hiányoznak a kis húgaid... miért?

Ha valaki megalkotná akkor örök hálám üldözzön, mer tényleg, nagyon nagyon kellene nekem Ethan.



Vissza az elejére Go down
szia, az én nevem

Jessica L. Sommerset

Jessica L. Sommerset

Szarvas Klub t.
Szarvas Klub t.

Karakterpiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterpiac   Karakterpiac Icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2012 2:03 pm

Neve: Ashton Sommerset
Csoportja: Edwinstowe - i lakosok
Kora:
20
Avatar alany: Tyler Blackburn
Információk: A bátyám, Seth ikertestvére. Ő az idősebb, egy perccel. A karakter egy humorzsák, aki nem szeret komolykodni, de azért a fontos dolgokat nem poénkódja el. Imádja a macskákat, és profi vívó. Ezek mellett a költészetben és a dobolásban is nagyon ügyes.

Ash


Karakterpiac TBlackburn_300110323152228
Vissza az elejére Go down
szia, az én nevem

Kendra Zoe Benson

Kendra Zoe Benson

Vaddisznó
Vaddisznó

Karakterpiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterpiac   Karakterpiac Icon_minitimeSzer. Aug. 08, 2012 9:33 am

Neve: Nevil Wilson
Csoportja: Edwinstowe - i lakos
Kora: 20 - 25 között.
Avatar alany: Adam Gregory
Információk: Mielőtt ide kerültem volna, khm, közelebbi viszonyba kerültünk egymással. Eléggé alkoholos befolyás alatt voltam, ezért nem nagyon emlékszek arra az estére. Nekem csak egy volt a sok közül. Úgy hittem, hogy ezt Nevil is így lássa. De kicsivel az érkezésem után, valahonnan megszerezte a telefon számomat és egyszerűen zaklatni kezdett. Sőt, valahonnan azt is meg tudakolta, hogy jelenleg hol tartózkodok és egyre többet látom a környéken ólálkodni. Ez az egész szituáció olyan zavaró számomra. Nevil üldöz a szerelmével, és olyan üzeneteket, hagy számomra, "ha nem lehetek az övé, akkor másé sem". Persze ezekkel a fenyegetésekkel nem igen törődök. Csak várom, hogy Nevil végre rá jöjjön, hogy nem szándékozok senkivel sem komoly kapcsolatot létesíteni, főleg nem vele. Teljesen megszállott, szinte már mániákus lett.


Karakterpiac Avaada11Karakterpiac Avaada14
Vissza az elejére Go down
http://prison.forumsr.com/
szia, az én nevem

Benjamin Robinson

Benjamin Robinson

Szarvas Klub t.
Szarvas Klub t.

Karakterpiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterpiac   Karakterpiac Icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 4:38 pm



Neve: Athony 'Tony' Robinson,
Csoportja: Tölgy tag kivételével bármi lehetsz
Kora: 19
Avatar alany: Liam Hemsworth
Információk: Az okoskodó bátyám, aki úgy érzem mindig mindenre fel van készülve és tudja mit kell tennie. Tudd a rossz szokásaimról, ettől eltekintve nem köp be anyáéknál. Mindig jó gyerek volt, legalábbis én annak láttam őt, akit szeretnek a szüleink és folyton vele is példázgatnak, ha nem vagyunk olyan kitűnő tanulók mint ő.



Neve: Joseph 'Joe' Robinson
Csoportja: Rózsa tag
Kora:17
Avatar alany: Jamie Campbell Bower - osztoznunk kell rajta
Információk: Az ikertestvérem, bár őszintén mi sem tudjuk, hogy közülünk ki a nagyobb vagyis ki született hamarabb. Velem együtt igazi csínytevő, nem különbözünk olyan sok dologban. Ami nagyon-nagyon lényeges megkülönböztető tényező lehet az az, hogy ő Rózsa klubtag és nem Emilybe szerelmes hanem egy Sabrina nevű lányba.



Neve: Christian 'Chris' Robinson
Csoportja: Rád bízva
Kora:15
Avatar alany: Dakota Goyo
Információk: Az öcsém, aki elismerem kis korában sokat nyavalygott amiért véletlenül valami olyat tettünk amit ő nem szeretett. Amikor egyszer lelocsoltam őt, azt hitte direkt csináltam úgy sikítozott mint egy kislány. Ettől eltekintve mostanra már megváltozott. Az elviselhető kis öcsik közé tartozik most.




Neve: Emily Browning
Csoportja: Rád bízva
Kora:16-17
Avatar alany: Tamsin Egerton vagy Lily Collins
Információk: Igazából vele kapcsolatba nem szeretnék sok dolgot mondani. Régóta a barátom, de egy éve, hogy úgy döntöttem elmondom neki az igazat és bevallom neki mennyire szeretem. Titokban ő is viszont szeretett, azonban ő ezt nem szerette volna elmondani nekem, mert attól tartott, hogy nem szeretem viszont. De a mostani helyzet mást mutat, a barátnőm lett akivel végre nem csak egy szimpla barátok vagyunk.

Emily megérkezett *-*


A hozzászólást Benjamin Robinson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 15, 2012 6:16 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
szia, az én nevem

Finnick Seymour

Finnick Seymour

Lovász

Karakterpiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterpiac   Karakterpiac Icon_minitimeSzomb. Aug. 18, 2012 1:59 pm

Karakterpiac Scarlett_Johansson_2_by_EornKarakterpiac Scarlett29

Neve: Annie Seymour
Csoportja: Edwinstowe - i lakos
Kora: 22 éves, egy órával idősebb nálam
Avatar alany: Scarlett Johansson
Információk: Az ikertestvérem, ugyan csak egy órával idősebb nálam, ezt sosem mulasztja el az orrom alá dörgölni. Egy házban lakik velem, mert nem bírta tovább a paranoiás szüleinket. Színésznőnek készül, amúgy tud énekelni, sokszor segít be nekem a dalszövegírásban. Nagyon szeretjük egymást, bár mióta magamhoz tértem a kórházban nagyon furcsán viselkedik, mintha tudna valamit rólam, amit én elfelejtettem, valami nagyot... de még nem mondta el soha.
Vissza az elejére Go down
http://lacandy.hungarianforum.com
szia, az én nevem

Gabrielle Mason

Gabrielle Mason

Művészet oktatás

Karakterpiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterpiac   Karakterpiac Icon_minitimePént. Aug. 24, 2012 6:25 pm

Karakterpiac Tumblr_lzb6unTFGI1qf3nggo1_500


Neve: Dominic _____ McKenzie
Csoportja: lakos
Kora: 33 - 40 év közt
Avatar alany: Johnny Depp ( kérlek, kérlek, kérleeeek! )
Információk:
A majdnem volt-férjem. Jelenleg is folyik a nem túl finom válási procedúra,
amelynek során kiéljük a házasságunkban felgyülemlett feszültséget.
A Sherwood-ban ismerkedtünk meg, még anno, és szinte azonnal
szikrázott köztünk a levegő. Évek óta együtt jártunk, mikor megkérte a
kezem, és a házasságunk után olyan vagyoni többletbe kerültünk, hogy még
a szokásosnál is gyakrabban vásároltam. Dominic pedig bedugott engem egy
szép házba, drága ékszerekkel halmozott el, és éveken át üzleti utakra járt.
A munkája volt az első az életében, én pedig, a felesége mindig csak a
második. A problémánkat csak kiélezte, mikor kijelentette, Ő gyereket akar.
Én sosem akartam. Mindig vigyáztam a szépségemre, egy bőgőmasina miatt
nem rúgnám fel. Ez volt az utolsó csepp a kettőn k poharában.
Fél éve próbálunk szabadulni egymástól, s mégsem sikerül, Dominic
elől pedig hozzáértően titkolom apró afférjaimat a diákjaimmal.
Nem tudom, miért megy ilyen lassan a különválás. Miért harcolunk megállás
nélkül olyan nevetséges tárgyakért, mint egy ónmacska, vagy egy étkészlet.
És kikérem magamnak, már semmit nem érzek iránta a gyűlöleten kívül.
Na és hol kezdődik a megtévesztés? Amint először magunknak hazudunk...
Vissza az elejére Go down
szia, az én nevem

Corina Ferrers

Corina Ferrers

Vaddisznó
Vaddisznó

Karakterpiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterpiac   Karakterpiac Icon_minitimeKedd Aug. 28, 2012 9:58 pm




Végül úgy döntöttem, hogy én is beállok a sorba.
Két szóval:
Keresem a párom!
Nem írok adatokat, hisz NÉV, KOR, CSOPORT, minden SZABADON VÁLASZTHATÓ! Persze normális keretek között.

ELVÁRÁSAIM:
Olyan férfit keresek, aki elviseli Cory furcsa természetét. Kapcsolatuk nem indul majd könnyen és a későbbiekben sem lesz állandó Happy a románc. Amolyan elsöprő, ám macska- egér szerelem.
Bővebb információk Pm-ben.

PM
Vissza az elejére Go down
szia, az én nevem

Vendég



Vendég

Karakterpiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterpiac   Karakterpiac Icon_minitimeSzomb. Szept. 01, 2012 4:41 pm

Emma Trinder írta:



Bátyámat/szerelmemet keresem

Neve: Ethan Trinder
Csoportja: Edwinstowe - i lakosok
Kora: 19
Avatar alany: Francisco Lachowski
Információk: A bátyám vagy... vagyis, több, jóval több. Te a mindenem vagy, az utolsó mentsváram, a szerelmem, a támaszom, a születendő gyermekem apja... Mindig megvédtél, sosem engedted, hogy bántsanak, mindig ott voltál ha sírtam, mikor kis gyermek voltam öledbe vettél és elringattál mikor álmomban szörnyek kergettek, melletted megnyugodtam, tudtam, hogy veled biztonságban vagyok.
Emlékszel az első csókunkra? Te elhátráltál, nem tetted meg mert azt hitted bántanál, azonban én ajkaid után kaptam...
De te mégis azt hitted bántasz, ezért mentél el ugye? Féltettél, mert ha ez kitudódik nagy bajba keveredünk, De tudod, csak még több bajt okoztál, fájdalmat, egy hatalmas űrt ami beszippantott. Most lenne rád a legjobban szükségem! Azt akarom, hogy fogd a kezem, most védj meg! Nem később, most kellesz! Hát nem hallod, hogy érted sírok éjszakákon át, nem vagy itt mikor a legjobban kellenél, elhagytál... és őt is.

De most azt mondtad Ev-nek vissza jössz... hogy meglátogatsz minket mert hiányoznak a kis húgaid... miért?

Ha valaki megalkotná akkor örök hálám üldözzön, mer tényleg, nagyon nagyon kellene nekem Ethan.




HÁTHA ÍGY VALAKI ÉSZRE VESZI: MÉG MINDIG KERESEM, NAGYON NAGYON NAGYON!!!! HATALMAS SZÜKSÉGEM LENNE RÁ!!!

ISZONYATOS MÉRTÉKBEN FÜGG TŐLE A KARAKTEREM, TEHÁT KÖNYÖRGÖM, HOGY VALAKI ALKOSSA MEG!


MEG JÖTT DE MÉG HOGY!
Vissza az elejére Go down
szia, az én nevem

Ajánlott tartalom




Karakterpiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterpiac   Karakterpiac Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Karakterpiac

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sherwood Royal College :: Karakterek :: Karakter alkotás-