Sherwood Royal College
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
staff

Amelia Mendez 29lnulru9wdgetxdzxha Lisbeth Amelia Mendez Pmeidej8gqrf2x69abz John Amelia Mendez Blake_Lively_Ava_3_by_PiinkFlower Trish
THANK YOU, BLYTHE!
wanted

Amelia Mendez Nani11
Amelia ........
Edwinsowe-i lakos
30 éves
Russel menyasszonya


Amelia Mendez Duveti10
Ethan Trinder
Edwinsowe-i lakos
19 éves
Emma bátyja vagy ...


Amelia Mendez -tyler10
Ashton Sommerset
Edwinsowe-i lakos
20 éves
Jessica bátyja


Amelia Mendez Avaada10
Nevil Wilson
Edwinsowe-i lakos
20-25 éves
Kendra mániákus
megszállottja


Amelia Mendez Xwssqvxwqmfoiwm0453
Athony Robinson
Tölgy klub
19éves
Benjamin okoskodó
bátyja


Amelia Mendez 33l6c58ow2t2r2eeajgb
Joseph Robinson
Rózsa klub
17 éves
Benjamin ikertestvére


Amelia Mendez Ll24n7cmrxvmwaauxcti
Christian Robinson
15 éves
Benjamin öccse
Legutóbbi témák
» Elisabeth Looney
Amelia Mendez Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 11:11 pm by Elisabeth Looney

» City of Bones ~ Csontváros
Amelia Mendez Icon_minitimeKedd Dec. 17, 2013 10:51 pm by Vendég

» Theoriginalsfrpg
Amelia Mendez Icon_minitimePént. Nov. 08, 2013 4:55 pm by Vendég

» Bloodlust In Dallas
Amelia Mendez Icon_minitimeCsüt. Okt. 03, 2013 2:33 pm by Vendég

» Warm Bodies
Amelia Mendez Icon_minitimePént. Aug. 16, 2013 11:17 am by Vendég

» Amelia Mendez
Amelia Mendez Icon_minitimeVas. Ápr. 14, 2013 8:39 pm by Amelia Mendez

» Daily Diaries ~ Vámpírnaplók
Amelia Mendez Icon_minitimeVas. Ápr. 07, 2013 12:31 pm by Vendég

» Watson lovasfarm és Akadémia
Amelia Mendez Icon_minitimeHétf. Márc. 11, 2013 12:54 pm by Vendég

» Enjoy The Hunt
Amelia Mendez Icon_minitimeSzomb. Jan. 12, 2013 6:08 pm by Vendég

Top posting users this month
No user

Megosztás
 

 Amelia Mendez

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
szia, az én nevem

Amelia Mendez




Amelia Mendez Empty
TémanyitásTárgy: Amelia Mendez   Amelia Mendez Icon_minitimeVas. Ápr. 14, 2013 8:39 pm

Először is hagy üdvözöljelek. Kérlek foglalj helyett, a teád már is érkezik, addig is megnézhetem a képet ,amit hoztál nekem az interjúhoz?

[img*]Egy kép a karakteredről, a csillagot ne felejtsd el kitörölni. A kép max 400 * 200 méretű lehet.[/img]

Amelia Mendez 4511

Hogy is szól a teljes neved?Karaktered teljes neve
És mond csak, hogy hívhatlak? Mások szoktak illetni valami gúny névvel? karaktered becenevei és, gúnynevei

Tudom, ez kényes téma, de ha már itt vagyunk, hadd kérdezzem meg, hány éves is vagy te tulajdonképpen? 2012-öt írunk

Elnézést, hogy megkérdezem, de manapság már nem lehet megállapítani pontosan, hogy mi is a helyzet nemedet illetően? Nő vagy férfi vagy? esetleg egyéb?

Lehet, hogy ismerlek valahonnan. Melyik suliba jártál vagy még mindig oda jársz? Ha már felnőtt akkor mit dolgozik? Ha még diák akkor simán tanuló

Úgy hallottam, hogy az iskolában akadnak klubbok, igaz ez? Te melyiknek vagy a tagja? A leírásban található klubokból válasz, vagy itt jelezd, hogy melyikbe szeretnél tartozni

Tényleg igaz, hogy beavatási szertartáson kellett átesned a klubba való belépéshez? Meséld el kérlek, hogy a tiéd, hogy történt! kérjük,hogy találj ki beavatási szertartást a követelményeknek, klubnak megfelelően

Mond csak, hogy megy mostanság az üzlet? Jók állnak a befektetéseid? Társadalmi helyzet / Anyagi háttér.: Felső osztály, középosztály vagy munkás osztály

Amelia Mendez 4512

Apukádat hogy is hívták, és ugye ő híres feltaláló volt ugye? Vagy rosszul emlékszem? édesapád neve, kora, kapcsolatotok

Édesanyád pedig híres szakács volt, ha jól hallottam? édesanyád neve, kora, kapcsolatotok

És még tesóid is vannak, szuper! nevük,korok, kapcsolatotok

Mostanság kivel randevúzgatsz, vagy éppen komoly kapcsolatban vagy? barát,szerető, jegyes,feleség, férj stb.

Mond csak van még valaki, aki fontos az életedben, és szeretnéd megemlíteni? egyéb hozzátartozók



Amelia Mendez 4514

Mondd, te miket szeretsz a legjobban? sorolj fel legalább 3 dolgot, amiket szeretsz

Van valami hobbid vagy te az a tipikus semmittevő vagy? kedvenc hobbyd

Mond csak te mitől félsz? Aztán én is elmondom neked! miktől fél, miktől tart a karaktered

Mond csak neked is vannak titkaid? Kérlek oszd meg velem, aztán én is megosztom az enyémet veled! ha a karakterednek az életéről, vagy bármiről van valami titka, akkor itt írd le pár sorban

Igaz az a pletyka, hogy egy tanárral randizol? Ó ne mond tényleg? Miket mondanak még rólad? keríts karaktered köré pár pletykát, ami lehet igaz is, és hamis is

És szerinted milyen a jellemed? írd le karaktered jellemét legalább 6-8sorban

Hogyan is írnád le magad pár mondatban?Írd le karaktered külső jellemzőit (magasság,haj / szem szín, stílus, alkat, öltözködés, különleges ismertetőjel stb.)

Amelia Mendez 4513

Hmmm…. azt már tudom, hogy milyen idős vagy, és mivel töltöd az idődet. De nem hiszem, hogy csak az iskolából,és a munkából áll az életed. Mesélj csak mik történtek még veled!

Ide egy minimum 20 soros összefüggő fogalmazást kérünk az eddigi életedről. Kezd a gyerekkorodtól, és haladj a máig. Életed fontos fordulópontjait emeld ki.

Vissza az elejére Go down
 

Amelia Mendez

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sherwood Royal College :: Karakterek :: Karakter alkotás-