Sherwood Royal College
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
staff

Elisabeth Looney 29lnulru9wdgetxdzxha Lisbeth Elisabeth Looney Pmeidej8gqrf2x69abz John Elisabeth Looney Blake_Lively_Ava_3_by_PiinkFlower Trish
THANK YOU, BLYTHE!
wanted

Elisabeth Looney Nani11
Amelia ........
Edwinsowe-i lakos
30 éves
Russel menyasszonya


Elisabeth Looney Duveti10
Ethan Trinder
Edwinsowe-i lakos
19 éves
Emma bátyja vagy ...


Elisabeth Looney -tyler10
Ashton Sommerset
Edwinsowe-i lakos
20 éves
Jessica bátyja


Elisabeth Looney Avaada10
Nevil Wilson
Edwinsowe-i lakos
20-25 éves
Kendra mániákus
megszállottja


Elisabeth Looney Xwssqvxwqmfoiwm0453
Athony Robinson
Tölgy klub
19éves
Benjamin okoskodó
bátyja


Elisabeth Looney 33l6c58ow2t2r2eeajgb
Joseph Robinson
Rózsa klub
17 éves
Benjamin ikertestvére


Elisabeth Looney Ll24n7cmrxvmwaauxcti
Christian Robinson
15 éves
Benjamin öccse
Legutóbbi témák
» Elisabeth Looney
Elisabeth Looney Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 11:11 pm by Elisabeth Looney

» City of Bones ~ Csontváros
Elisabeth Looney Icon_minitimeKedd Dec. 17, 2013 10:51 pm by Vendég

» Theoriginalsfrpg
Elisabeth Looney Icon_minitimePént. Nov. 08, 2013 4:55 pm by Vendég

» Bloodlust In Dallas
Elisabeth Looney Icon_minitimeCsüt. Okt. 03, 2013 2:33 pm by Vendég

» Warm Bodies
Elisabeth Looney Icon_minitimePént. Aug. 16, 2013 11:17 am by Vendég

» Amelia Mendez
Elisabeth Looney Icon_minitimeVas. Ápr. 14, 2013 8:39 pm by Amelia Mendez

» Daily Diaries ~ Vámpírnaplók
Elisabeth Looney Icon_minitimeVas. Ápr. 07, 2013 12:31 pm by Vendég

» Watson lovasfarm és Akadémia
Elisabeth Looney Icon_minitimeHétf. Márc. 11, 2013 12:54 pm by Vendég

» Enjoy The Hunt
Elisabeth Looney Icon_minitimeSzomb. Jan. 12, 2013 6:08 pm by Vendég

Top posting users this month
No user

Megosztás
 

 Elisabeth Looney

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
szia, az én nevem

Elisabeth Looney




Elisabeth Looney Empty
TémanyitásTárgy: Elisabeth Looney   Elisabeth Looney Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 11:11 pm

Először is hagy üdvözöljelek. Kérlek foglalj helyett, a teád már is érkezik, addig is megnézhetem a képet ,amit hoztál nekem az interjúhoz?

Elisabeth Looney Img-thing?

Elisabeth Looney 4511

Hogy is szól a teljes neved?Elisabeth Looney
És mond csak, hogy hívhatlak? Mások szoktak illetni valami gúny névvel? Mindenki csak Sissy-nek hív.

Tudom, ez kényes téma, de ha már itt vagyunk, hadd kérdezzem meg, hány éves is vagy te tulajdonképpen? 18  lettem az idén.

Elnézést, hogy megkérdezem, de manapság már nem lehet megállapítani pontosan, hogy mi is a helyzet nemedet illetően? Egészen biztosan nő vagyok.

Lehet, hogy ismerlek valahonnan. Melyik suliba jártál vagy még mindig oda jársz? Hát eddig magántanuló voltam, mert a húgom halála után mindentől féltettek a szüleim és nem írattak be iskolába ennek érdekében.

Úgy hallottam, hogy az iskolában akadnak klubbok, igaz ez? Te melyiknek vagy a tagja? A Tulipán Klub tagja szeretnék majd lenni.

Tényleg igaz, hogy beavatási szertartáson kellett átesned a klubba való belépéshez? Meséld el kérlek, hogy a tiéd, hogy történt! Hát nem volt egyszerű, mindenki azt hitte, hogy nem jutok be a klubba ugyanis nem vagyok egy bevállalós lány. Azonban senki nem ismer igazán, mindig is arra vágytam, hogy kitörhessek és most sikerült megtennem. A beavatás alatt sikerült nem egy fiúval ágyba bújnom, randiztam és elcsavartam egy lúzer fejét, hogy aztán átverhessem nem kicsit. Nem vagyok én ilyen, mondta nekem egy régi jó barátom, akivel azóta nem nagyon beszélek. Azonban ez vagyok én, csak nem volt alkalmam a magántanulmányaim alatt kibontakozni. Kivel lettem volna együtt? A tanáraimmal? Na jó volt egy nagyon helyes és fiatal fizika tanárom, akivel nem egyszer folytattam szexuális viszonyt. Lehet, hogy nem ismer senki, de azt hiszem ez a klub esélyt ad arra, hogy én az legyek aki eddig nem lehettem. A beavatás arra adott alkalmat, hogy megmutassam ki vagyok és azt hiszem ezért nem is volt egyszerű, mert eddig nem voltam biztos abban, hogy ez vagyok én, de igen megvan, hogy ki s vagyok valójában.

Mond csak, hogy megy mostanság az üzlet? Jók állnak a befektetéseid? Nem mondom, hogy szegény családból származom, sőt elég gazadg a családom. Az anyukám rokoni szála bárói címig vezet vissza az apukám egyik őse szintén nemes volt, de soha nem kérdeztem, hogy milyen címe volt. Természetesen a felső osztályba sorolnak minket a családommal.

Elisabeth Looney 4512

Apukádat hogy is hívták, és ugye ő híres feltaláló volt ugye? Vagy rosszul emlékszem? Eric Looney már 50 éves ember, de nagyon kedves és figyelmes ember akit mindenki szeret. Üzletember, egy autógyár vezetője.

Édesanyád pedig híres szakács volt, ha jól hallottam? Amanda Looney, makacs nő személy, nem sok mindenkit kedvel és nagyon megválogatja, hogy kivel barátkozik. Azonban a barátival szemben személyes és kedves tud lenni, azonban kevés embert enged közel a szívéhez.

És még tesóid is vannak, szuper! Savannak Looney, ő volt  nővérem, aki 22 éves korában meghalt egy autóbalesetben. Ittas állapotban volt a vezető és ő is, egy buliból hazajövet egy árokba hajtottak nem az árokkal volt a baj, hanem a sebességgel, a gyorsaság miatt mindenki meghalt az autóban köztük a tesómmal. Azonban azóta nem beszélünk róla, úgy teszünk mintha nem létezne kivétel a szülinapján.
Mathias Looney, 25 éves és ő a bátyám, igazi macsó, akit mindenki imád mármint a csajok közül természetesen. Nagyon szeretjük egymást és mindenben támogat de néha nagyon kritikus tud velem lenni. Sok barátja van, akivel kapcsolatba kerültem vagy így vagy úgy és ez nem mindig tetszik neki. Általában ebből vannak a vitáink.

Mostanság kivel randevúzgatsz, vagy éppen komoly kapcsolatban vagy? Hát egyszer lent aztán fent. Nálam is így van, van amikor van valakim, de olyan időszak is van hogy pang a pasipiac. Most jelenleg szinli vagyok, tehát hajrá fiúk, itt vagyok! Smile

Mond csak van még valaki, aki fontos az életedben, és szeretnéd megemlíteni? Anyukám és apukám is egyke a nagyszüleim sznobok így nem igen van a kis családomon kívül más. Talán a lovam Lucky, akit 16 évesen kaptam ő most 10 éves, imádom mondhatom, hogy ő a legjobb barátom.



Elisabeth Looney 4514

Mondd, te miket szeretsz a legjobban? Szeretem ha velem foglalkoznak az emberek, mert eddig nem nagyon voltam a figyelem központjában nagyobb csoportban, hisz egyedül voltam az osztályomban.
Szeretek festeni, de ezt kevés embernek árulom el.
És amit a legjobban szeretek az a naplementébe vágtázni a Luckyval, a lovammal.

Van valami hobbid vagy te az a tipikus semmittevő vagy? A hobbim a festés.

Mond csak te mitől félsz? Aztán én is elmondom neked! Attól, hogy elvesztem a bátyámat, abba belehalnék. Nehezen tudtam feldolgozni a nővérem halálát, ezért félek attól, hogy a nagy tesómat is elvesztem. Azt hiszem ez a legnagyobb félelmem.

Mond csak neked is vannak titkaid? Kérlek oszd meg velem, aztán én is megosztom az enyémet veled! Vonzódom az idősebb férfiakhoz, de ezt senki nem tudja rólam. Mondjuk volt már dolgom magam korabeli pasival is, de a 20-as éveimben járó férfiak sokkal jobban vonzanak.

Igaz az a pletyka, hogy egy tanárral randizol? Ó ne mond tényleg? Miket mondanak még rólad? Hát ez bizony igaz, mondjuk nem teljesen. Randi még nem volt csak ami utána jön. Lefeküdtem egy tanárommal igen, de nem titkolom. Hazudni nem fogok, ezért be is vallom hogy ez igaz. Azonban terjeng egy olyan pletyka is, hogy a szüleim kinéztek nekem egy férjet, akihez feleségül kell mennem, és vele kéne elvesztenem a szüzességemet. Nos ez valóban igaz volt, de a szüleim tudják az ártatlanságomat 2 éve elvesztettem egy buliban azzal a sráccal aki nagyon tetszett. Ezért is van az hogy ez elavult dolog lett és lemondtak róla. Megengedték, hogy én találjam meg a nagy Ő-t és legyek boldog magamtól.
A másik, hogy terhes lettem egy 30 éves férfitől. Na ez aztán a tetőfoka a pletykáknak, amik rólam terjengenek. Általában nevetek ezeken, de ez felbosszantott. Egy soha nem volt dolgom 30 fölötti pasival kettő mindig védekezek szeretkezés közben és köszönöm soha nem voltam még terhes és egyenlőre nem is tervezek az lenni.

És szerinted milyen a jellemed? Olyan vagyok akárcsak az anyukám, nagyon makacs és magabiztos. Azonban egyben nagyon különbözök tőle, én nem válogatom olyan alaposan a barátaimat. Aki szimpatikus ránézésre azt a szívembe fogadom de csak egy távoli szegletébe és ha beszélgetek vele, akkor dl el, hogy beljebb engedem vagy kin t marad, mint ismerős. Sok mindenkiben meg tudok bízni, de ezt nem nehéz elérni. Sokan jó kislánynak tekintenek, azokkal közlöm, hogy nem vagyok az. Szerettem volna megfelelni az elvárásoknak anno. Én szerettem volna lenni a Looney jó kislány, mert a nővérem elég lázadó típus volt, ezért akarta mindenki, hogy legyek én a jó. Hát próbálkoztam de a halála után már nem törtettem és akkor lettem olyan amilyen most vagyok. ár nem lázadok azért a véleményemet kinyilvánítom és nem akarok senkinek sem megfelelni magamon kívül.

Hogyan is írnád le magad pár mondatban?Szőke hajam a derekam közepéig ér, a fodrászom mindig kreál valami szépet belőle. A szemem inkább zöld, de változik, nem tudom, hogy mitől függ. Ha haragos vagyok kicsit besötétedik ebben biztos vagyok.
Vékony testalkatom van, mivel rendszeresen futok és lovagolok. A divat nem a mániám. Szeretek öltözködni, de csak a magam stílusa szerint, senkinek a stílusát nem követem én alakítom a sajátomat amit mások követhetnek majd.

Elisabeth Looney 4513

Hmmm…. azt már tudom, hogy milyen idős vagy, és mivel töltöd az idődet. De nem hiszem, hogy csak az iskolából,és a munkából áll az életed. Mesélj csak mik történtek még veled!

Minden ott kezdődött, hogy a nővérem meghalt. Addig én voltam a család legifjabb, legjobb kisasszonya, akit mindenki kedvelt. Azonban amikor elvesztettem azt akiben a világon legjobban megbíztam, akkor egy világ omlott össze bennem. Sírtam, zokogtam egy éven keresztül nem tudtam megnyugodni. Az alatt az egy év alatt megpróbáltam magamat megtalálni a halott nővéremet és szépen lassan olyan lettem mint ő. Én lettem a család fekete báránya. Nem szerettem a családi összejövetelekre járni, mint anno ő. A nagyszüleimen észrevettem, hogy nem olyan kedvesek azzal, aki nem felel meg az etikett minden egyes szabályának, így ők lettek a sznob öregek nekem. Soha nem kedveltem őket igazán, ők is csak azét szerettek mert azt csináltam, amit ők elvártak tőlem.
Amikor végre sikerült feldolgoznom a nővérem halálát, már olyan lettem mint , de büszke voltam magamra, bár ezt a családom nem így érezte.
Magántanuló lettem és nem tudtam barátkozni, a bezártság miatt. Kiszöktem otthonról néha bulizni, ahol ráéreztem a világ igazi ízére. Pasizni kezdtem és bulizni. Soha nem jöttek rá, hogy mit csináltam. Azonban most elegem lett az egyhangú napokból, nagy nehezen kiköveteltem, hogy beírassanak egy iskolába és most megtörtént. égre tényleg emberek között lehetek nap, mint nap és nem kell félnem attól, hogy egyszer begyöpösödött leszek, mint a nagyszüleim. Igen, akkor irány az élet.
A tervem egyszerű, pasizni szeretnék, megtalálni a nagy szerelme, aki talán becsap és tanulhatok majd belőle, vagy jól jönne egy olyan legjobb barát, aki minden bolond dologban benne van és mehetek vele vásárolni vagy moziba. Sok minden van, amit meg akarok tenni. Már az nagy örömmel tölt el, hogy minden nap sok ember fog körbevenni. Alig várom, hogy megtaláljam a magam helyét a suliban. Abban biztos vagyok, hogy átveszem a nővérem helyét és híres lesz a nevem az iskolában, mint egykor az övé volt, amíg ide járt.
Vissza az elejére Go down
 

Elisabeth Looney

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sherwood Royal College :: Karakterek :: Karakter alkotás-