Sherwood Royal College
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
staff

Cassandra Devis 29lnulru9wdgetxdzxha Lisbeth Cassandra Devis Pmeidej8gqrf2x69abz John Cassandra Devis Blake_Lively_Ava_3_by_PiinkFlower Trish
THANK YOU, BLYTHE!
wanted

Cassandra Devis Nani11
Amelia ........
Edwinsowe-i lakos
30 éves
Russel menyasszonya


Cassandra Devis Duveti10
Ethan Trinder
Edwinsowe-i lakos
19 éves
Emma bátyja vagy ...


Cassandra Devis -tyler10
Ashton Sommerset
Edwinsowe-i lakos
20 éves
Jessica bátyja


Cassandra Devis Avaada10
Nevil Wilson
Edwinsowe-i lakos
20-25 éves
Kendra mániákus
megszállottja


Cassandra Devis Xwssqvxwqmfoiwm0453
Athony Robinson
Tölgy klub
19éves
Benjamin okoskodó
bátyja


Cassandra Devis 33l6c58ow2t2r2eeajgb
Joseph Robinson
Rózsa klub
17 éves
Benjamin ikertestvére


Cassandra Devis Ll24n7cmrxvmwaauxcti
Christian Robinson
15 éves
Benjamin öccse
Legutóbbi témák
» Elisabeth Looney
Cassandra Devis Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 11:11 pm by Elisabeth Looney

» City of Bones ~ Csontváros
Cassandra Devis Icon_minitimeKedd Dec. 17, 2013 10:51 pm by Vendég

» Theoriginalsfrpg
Cassandra Devis Icon_minitimePént. Nov. 08, 2013 4:55 pm by Vendég

» Bloodlust In Dallas
Cassandra Devis Icon_minitimeCsüt. Okt. 03, 2013 2:33 pm by Vendég

» Warm Bodies
Cassandra Devis Icon_minitimePént. Aug. 16, 2013 11:17 am by Vendég

» Amelia Mendez
Cassandra Devis Icon_minitimeVas. Ápr. 14, 2013 8:39 pm by Amelia Mendez

» Daily Diaries ~ Vámpírnaplók
Cassandra Devis Icon_minitimeVas. Ápr. 07, 2013 12:31 pm by Vendég

» Watson lovasfarm és Akadémia
Cassandra Devis Icon_minitimeHétf. Márc. 11, 2013 12:54 pm by Vendég

» Enjoy The Hunt
Cassandra Devis Icon_minitimeSzomb. Jan. 12, 2013 6:08 pm by Vendég

Top posting users this month
No user

Megosztás
 

 Cassandra Devis

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
szia, az én nevem

Cassandra Devis

Cassandra Devis


Cassandra Devis Empty
TémanyitásTárgy: Cassandra Devis   Cassandra Devis Icon_minitimeSzer. Szept. 12, 2012 8:11 pm

Először is hagy üdvözöljelek. Kérlek foglalj helyett, a teád már is érkezik, addig is megnézhetem a képet ,amit hoztál nekem az interjúhoz?

Cassandra Devis Oie_12174831kbRXxgcx_www.kepfeltoltes.hu_

Cassandra Devis 4511

Hogy is szól a teljes neved?Cassandra Devis.
És mond csak, hogy hívhatlak? Mások szoktak illetni valami gúny névvel? Mindenki Cassien-nek szólít és, ha vannak is gúnyneveim én nem tudok róluk.

Tudom, ez kényes téma, de ha már itt vagyunk, hadd kérdezzem meg, hány éves is vagy te tulajdonképpen? 17 éve vagyok.

Elnézést, hogy megkérdezem, de manapság már nem lehet megállapítani pontosan, hogy mi is a helyzet nemedet illetően? Nő vagyok.

Lehet, hogy ismerlek valahonnan. Melyik suliba jártál vagy még mindig oda jársz? Még diák vagyok, egy ideig.

Úgy hallottam, hogy az iskolában akadnak klubbok, igaz ez? Te melyiknek vagy a tagja? Én a szarvasokhoz tartozom.

Tényleg igaz, hogy beavatási szertartáson kellett átesned a klubba való belépéshez? Meséld el kérlek, hogy a tiéd, hogy történt! Átestem mindenen ami kellett, hogy bekerüljek, de ez titok, így én nem mondhatom el.

Mond csak, hogy megy mostanság az üzlet? Jók állnak a befektetéseid? Társadalmi helyzet / Anyagi háttér.: Középosztály.

Cassandra Devis 4512

Apukádat hogy is hívták, és ugye ő híres feltaláló volt ugye? Vagy rosszul emlékszem? Édesapám sosem volt feltaláló. Ő egy politikus. Mindig is az ő példáját akartam követni, mert tetszett az, az egész dolog amit ő tesz. Amúgy Matthew Devis-nek hívják és 38 éves.

Édesanyád pedig híres szakács volt, ha jól hallottam? Igen képzeld! Nagyon jól főz és még egy étterme is van. Néha kisegítettem neki az éttermében és pincérkedtem. Tetszett az a pörgés ami ott van, de én akkor is politikus szeretnék lenni. Mindig is szerettem a pörgést. Nem mellesleg édesanyám neve Elisabeth Devis és 37 éves.

És még tesóid is vannak, szuper! Nem sajnos testvéreim nincsenek, pedig nagyon örültem volna egy bátyónak, vagy egy cuki kishúgnak.

Mostanság kivel randevúzgatsz, vagy éppen komoly kapcsolatban vagy? Áh most nincs senki. Így is annyi dolgom van, hogy nem hiszem, hogy lenne időm egy barátra. Bár ki tudja még?!

Mond csak van még valaki, aki fontos az életedben, és szeretnéd megemlíteni? Az unokatestvéremet megemlíteném, mert nagyon jó viszonyban vagyok vele. Gyermekkorunkban együtt játszottunk és támogattuk egymást. Olyan, mintha a teljes testvérem lenne, pedig nem az. Ja és az ő neve, Camille és 16 éves.



Cassandra Devis 4514

Mondd, te miket szeretsz a legjobban? Tanulni, olvasni és beszélgetni a barátnőimmel.

Van valami hobbid vagy te az a tipikus semmittevő vagy? A semmitevés is jó dolog, főleg, ha van hozzá partnere az embernek. Nekem egy nagy hobbim van és az a táncolás. Imádok táncolni, bármilyen stílusban, bár a balett kicsit messze áll tőlem, de ha arról van szó még balettozni is szoktam.

Mond csak te mitől félsz? Aztán én is elmondom neked! Én félek a sötétben, de csak egyedül és legfőképp egy horror film megnézése után.

Mond csak neked is vannak titkaid? Kérlek oszd meg velem, aztán én is megosztom az enyémet veled! Van-e titkom....van-e titkom... Nekem nincsenek titkaim. Nyitott könyv vagyok elég sokak számára.

Igaz az a pletyka, hogy egy tanárral randizol? Ó ne mond tényleg? Miket mondanak még rólad? Ez nem igaz! Komolyan most melyik tanárral randizhatnék? Csak gondolj bele, hogy mennyi idősek. Rólam nem pletykálnak, vagy ha igen én arról nem tudok. De várj...egyszer hallottam, hogy az egyik csaj azt pletykálta rólam, hogy cigarettázom. ez nem igaz, higgy nekem. Egyszer gyújtottam rá és csak azért, hogy tudjam milyen. Nincs jó izé így többet nem is szívtam.

És szerinted milyen a jellemed? Mit is mondhatnék magamról... Egy kedves lány vagyok és kissé maximalista is. Persze ettől még nem vagyok stréber, vagy lúzer, vagy egy szürke kisegér. Mindig is kikérem magamnak a tiszteletet és elég divatosan öltözködöm. Segítek mindenkinek akinek kell és szeretek parancsolgatni is. Sokan sok mindent gondolnak rólam, de csak azok tudják milyen vagyok, akik ismernek.

Hogyan is írnád le magad pár mondatban?170 centi magas vagyok úgy körülbelül, mert utoljára az iskola orvos mért meg és az is, már több éve volt. 50-55 kiló körül vagyok, de azt sem tudom, mert nem igazán szoktam magam méregetni. Van aki szereti tudni, hogy mi, hogy mikor mennyi, de nekem vannak ennél fontosabb dolgaim is. Barna hosszú hajam van, amik apró hullámos loknikban omlanak a vállamra. Szeretem azt, hogy nem teljesen egyenes, de persze vasalni is szoktam, mikor olyan kedvem van. Macska zöld szemem van és ha akarok, gyilkosan is tudok vele nézni. Ez legtöbbször csak akkor fordul elő, ha nem az van amit akarok.

Cassandra Devis 4513

Hmmm…. azt már tudom, hogy milyen idős vagy, és mivel töltöd az idődet. De nem hiszem, hogy csak az iskolából,és a munkából áll az életed. Mesélj csak mik történtek még veled!

Ide egy minimum 20 soros összefüggő fogalmazást kérünk az eddigi életedről. Kezd a gyerekkorodtól, és haladj a máig. Életed fontos fordulópontjait emeld ki.
Vissza az elejére Go down
 

Cassandra Devis

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sherwood Royal College :: Karakterek :: Karakter alkotás-